У Василькові зводять нову дев’ятиповерхівку замість знищеної під час обстрілу п’ятиповерхової будівлі на вулиці Декабристів. Про це повідомили в Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.
Як зазначили в агенстві відновлення, у майбутній багатоповерхівці передбачено 96 сучасних квартир. Наразі будівельники завершили перекриття третього поверху для першої та другої секцій, а також виконали бетонування вертикальних конструкцій четвертого поверху другої секції. Паралельно триває монтаж опалубки та армування елементів четвертого поверху першої секції.
«Проєкт передбачає утеплення фасаду, оздоблення місць загального користування, а також облаштування укриття для цивільного захисту. Усі будівельні роботи здійснюються з урахуванням принципів безбар’єрності — будинок буде обладнано інклюзивними рішеннями для зручності людей з інвалідністю та маломобільних громадян», — йдеться в повідомленні.
Окрім житла, заплановано благоустрій прилеглої території — з облаштуванням пішохідних зон, освітленням та зонами відпочинку. Відбудова відбувається в рамках комплексного відновлення Київщини після бойових дій.
Читайте також: На Київщині зафіксували небезпечного аграрного «переселенця»: паслін колючий може знищити врожай і нашкодити тваринам
Фото: Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України




Коментувати post