07 Jan 19:51, 2026
Працівники комунальних підприємств Ірпінської громади ось вже декілька днів розчищяють вулиці від снігу. Вони зранку виходять на роботу, аби долати наслідки негоди. Історією одного з таких працівників у своєму Treads поділився перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський.
На фото — двірник пан Володимир. У самий розпал завірюхи він прибирає сніг із тротуарів міста, аби ірпінцям було зручніше та безпечніше пересуватися. Чоловік працює в УЖКГ «Ірпінь» разом зі своєю дружиною. Обоє — люди поважного віку. І таких працівників на підприємстві більшість.
«, — написав Олександр Пащинський.
Нагадаємо, над ліквідацією наслідків негоди в Ірпінській громаді працює 90 працівників і 12 одиниць техніки.




Коментувати post