У Києві всі внутрішньо переміщені особи (ВПО), які після 24 лютого 2022 року зареєструвалися і звернулися до соціальних служб, отримали продуктові набори в межах державної програми забезпечення ВПО. Наразі це більше 100 тис. осіб. Однак, як зазначає заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, з 10 квітня 2023 року прийом нових заявок на видачу продуктових наборів припиняється.
Про це KВ стало відомо з повідомлення на Офіційному порталі Києва.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
Як зазначається в повідомленні, у Києві всі ВПО, які після 24 лютого 2022 року зареєструвались та звернулись до соціальних служб, отримали продуктові набори, що передбачає державна програма забезпечення ВПО.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм Подписаться
“У столиці на сьогодні зареєстровано майже 230 тисяч внутрішньо переміщених осіб. У той же час до нас звернулись щодо отримання продуктових наборів трохи більше 100 тисяч ВПО. У рамках державної програми забезпечення внутрішньо переміщених осіб ми повністю виконали свої зобов’язання як перед державою, так і перед тими, хто зареєструвався та подав заявки. Програма передбачала видачу продуктових наборів, у першу чергу, в тому випадку, коли місто не може забезпечити нормальне функціонування продуктових мереж чи обмежена доставка товарів. Із 10 квітня 2023 року прийом нових заявок на видачу продуктових наборів припиняється. Ми розуміємо важливість даної програми підтримки і готові її відновити в будь-який момент, якщо таке рішення буде прийнято на державному рівні”, – повідомив Валентин Мондриївський.
Мондриївський зазначив, що переважно саме в період з березня до травня 2022 року ті, хто залишився в Києві, і внутрішньо переміщені особи, яких прихистила столиця, скористались допомогою Гуманітарного штабу столиці.
“Ми розробили ефективний механізм підтримки тих, хто залишився в Києві і опинився у скрутному становищі. Більше того, в місті в лічені дні подолали кризову ситуацію, коли через окупацію частини області і бойові дії біля столиці фактично працювала обмежена кількість магазинів і було відсутнє постачання продуктів. Соціальні служби в співпраці з Гуманітарним штабом Києва щоденно працювали на прийомці та розподілі продуктів та засобів гігієни у десяти районах столиці, забезпечуючи всім необхідним містян”, – додав Валентин Мондриївський.
Нагадаємо, внутрішньо переміщені особи, що проживають у Фастівській громаді можуть отримати соціальну допомогу на базі двох санаторіїв у Трускавці та Миргороді.
Читайте: ВПО на Фастівщині можуть отримати соціальну допомогу на базі санаторія
Фото: Укрінформ
КиївВлада
Discussion about this post