На території ліцею кілька днів лежала собака, яка від болю майже не рухалась. Її помітили учні, а вчителі не пройшли повз — і звернулися до Центру порятунку Homeless world. Як з’ясувалося, собаку збила машина. Єдине місце, куди він зміг доповзти в пошуках безпеки, — шкільне подвір’я.У клініці виявили: гематому в ділянці таза та пухлину в сім’яниках. Собаці зробили складну операцію.
«Зараз Моська в безпеці — проходить лікування й реабілітацію в нашому центрі.» – повідомили у Homeless world.
У ліцеї ініціювали акцію «Не пройди повз — не залишайся байдужим» під час якої зібрали понад 18 000 грн на лікування пса.




Коментувати post