Правоохоронці повідомили про підозру у зґвалтуванні дівчини 46-річному рецидивісту. Суд обрав йому запобіжний захід — 60 діб тримання під вартою без права внесення застави. Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.
Встановлено, що 18-річна дівчина після вечірки у розважальному закладі у Голосіївському районі хотіла викликати таксі, однак незнайомий чоловік, який представився таксистом, запропонував підвезти її додому.
По дорозі він зупинив машину у малолюдному місці, заблокував двері та зґвалтував дівчину у салоні авто. Після цього чоловік довіз пасажирку додому та з погрозами переконував нікому не розповідати про те, що трапилось.
Читайте також: У Львові патрульні врятували нетверезу дівчину-підлітка з закинутої будівлі (ВІДЕО)
Ґвалтівника розшукали та затримали. Ним виявився 46-річний киянин, який раніше вже сидів у колонії за аналогічний злочин. Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 152 Кримінального кодексу — зґвалтування, вчинене повторно. Санкція статті передбачає від 5 до 10 років тюрми.
Джерело: http://crimezone.in.ua/podiji/v-ukraine/31492-u-stolici-psevdotaksist-zgvaltuvav-18-richnu-divchinu.html




Коментувати post