Провів її заступник Міністра розвитку громад та територій України Сергій Деркач.
Про що говорили?Про те, як зробити громадський транспорт на маршруті Біла Церква-Київ сучасним, безпечним і зручним. Серед головних напрямів реформи:- впровадження електронного квитка;- оновлення автобусів, з урахуванням інклюзивності;- ліквідація нелегальних перевізників і стихійних зупинок;- покращення зупинок та автостанцій;- контроль за дотриманням графіків і технічним станом транспорту.
Як зазначив перший заступник голови Київської ОДА Тарас Бакай, саме Біла Церква стала майданчиком для регіонального обговорення, але мова йде про зміни по всій Київщині. Мета — створити прозору та якісну систему перевезень, яка буде зручною для людей і привабливою для відповідального бізнесу.




Коментувати post