Зокрема, 5,2 млн грн спрямують КП БМР «Тролейбусне управління». Кошти підуть на забезпечення роботи чотирьох безкоштовних автобусів — оплату праці водіїв, пальне та обслуговування транспорту. Також передбачено компенсацію збитків за перевезення пільговиків тролейбусами.
Нагадаємо, з 1 квітня на маршруті 1А курсують чотири автобуси, які безкоштовно перевозять пасажирів. Транспорт місто отримало в межах партнерства Київської області та Франції.
В Білій Церкві звільнили одного із заступників міського голови (ВІДЕО).




Коментувати post