Традиційно, у Другий день відзначення Дня Української громади, жителі громади спостерігали за неймовірними передачами, точними кидками та запеклою боротьбою на спортивних майданчиках. Змагання з баскетболу тримало в напрузі до останньої секунди!
Дякуємо команді з м. Біла Церква «Летючі білки», яка завітала до нас та взяла участь у турнірі.
Підтримуємо спортсменів та аплодуємо всім, хто взяв участь!!! Перемогла дружба!





Коментувати post