Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що наразі податків, які надходять щомісяця до держбюджету не вистачає навіть на покриття всіх потреб оборонного сектору. Тому зараз уряд не планує розпочинати повноцінну податкову реформу.
Інтегруйте досвід Київстар, Uklon, Датагруп-Volia, Епіцентр на ще 12+ великих компаній для розвитку вашого бізнесу! 15 березня на Business Wisdom Summit топові управлінці вперше з початку війни зберуться разом офлайн та розкажуть, як відновити, зміцнити та масштабувати бізнес. Забронювати участь
Про це очільник Кабміну повідомив 24 лютого в інтерв’ю Forbes.
В січні 2022 року, за даними уряду, бізнес та громадяни перерахували до держбюджету трохи більше 60 млрд грн. Водночас за цей місяць держава витратила на армію та безпеку країни 100 млрд грн.
“Давайте чесно собі скажемо. Абсолютно всі податки, які бізнес платить в державний бюджет, зараз ідуть на фінансування сил безпеки та оборони…. Тому поки йде активна фаза війни, податкових змін, щонайменше революційних, не буде”, — заявив Шмигаль
При цьому він зазначив, що уряд веде перемовини з МВФ щодо майбутньої податкової реформи. Спільну роботу над нею почнуть після війни.
“Податкова реформа стане частиною покращення інвестиційного і бізнес-клімату. Її концепція буде вписана в план післявоєнного відновлення України”, — зауважив прем’єр.
Останні новини
- Категорія Політика
МЗС Молдови відповіло на заяви РФ про підготовку “вторгнення України в Придністров’я”
- Категорія Політика
США виділять Україні ще $10 млрд допомоги: на що підуть кошти
- Категорія Події
ВійнаВійна Росіяни обстріляли маршрутку у Сумській області, є постраждалі
Всі новини
Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення голова податкового комітету Данило Гетманцев також попереджав, що поки триває війна, зібрати більше податків, закрутивши гайки, не вийде.
Водночас очікується, що податки у 2023 році забезпечать понад 90% доходів державного бюджету. Найбільше заплатять українські виробники товарів та бізнес, що займається видобутком природних ресурсів.
Discussion about this post