Ілюстраційне зображення. (Sean Gallup/Getty Images)
Вебсайти кількох німецьких аеропортів були недоступні в четвер вранці через “кібератаки”, повідомили AFP їхні керівники.
“Наш вебсайт наразі недоступний”, — сказала прессекретар аеропорту Дюссельдорфа на заході країни, четвертого за величиною в Німеччині.
підтримати Велика Епоха (The Epoch Times) — це незалежне міжнародне видання без впливу будь-яких політичних чи економічних структур. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.
Південний аеропорт Нюрнберга також заявив, що постраждав, а його представник повідомив AFP, що “припускає, що це була атака”.
“Ми підозрюємо хакерську атаку”, — заявили в аеропорту Дортмунда (на заході країни), який також постраждав.
Велика кількість запитів
Вважається, що це була операція типу “DDoS”, яка полягає у надсиланні великої кількості запитів, щоб перевантажити онлайн-сервіси, повідомили джерела.
“Сайт перевантажений великою кількістю запитів”, — сказав представник аеропорту Нюрнберга, додавши, що “невідомо, коли все повернеться до нормальної роботи”.
Аеропорти Ганновера (в центрі) і Баден-Бадена (на заході) також постраждали від атак, повідомляє німецька преса. Ерфурт (в центрі) також підтвердив, що зазнав удару.
Під прицілом “група російських активістів”
Вебсайти більшості з них все ще були недоступні близько 13:00 за Гринвічем, зазначає журналіст AFP.
За даними німецького тижневика Der Spiegel, операцію провела “група російських активістів”, яка взяла на себе відповідальність за атаку.
Останніми роками Німеччина стала мішенню кількох кібератак, у яких звинувачують Росію, зокрема, в 2015 році, які були спрямовані на Бундестаг, нижню палату німецького парламенту, а також на офіс колишнього канцлера Ангели Меркель.
У січні урядові, ділові та аеропортові вебсайти вже зазнали кібератак, деякі з яких призвели до зупинки їхньої роботи.
Згідно зі звітом, опублікованим у четвер компанією Google, у 2022 році кількість російських кібератак у країнах НАТО зросла на 300% порівняно з 2020 роком.
Атаки відбулися через день після того, як масова поломка комп’ютерів, спричинена роботами на кабелі, призвела до фактичної зупинки авіасполучення у Франкфурті і, меншою мірою, в Мюнхені на кілька годин.
Discussion about this post