Дорогі жителі нашої громади!
Сьогодні ми відзначаємо День Української міської територіальної громади – свято, яке об’єднує всіх нас у велику родину.
Ми різні за професіями, віком, інтересами, але нас єднає любов до рідного краю – до Українки та наших мальовничих сіл.
Разом ми долаємо виклики, разом розвиваємо громаду, разом творимо наше майбутнє. І найбільше багатство, яке маємо, – це ви, дорогі мешканці: щирі, працьовиті, небайдужі.
Бажаємо кожному миру, злагоди, достатку та віри у краще завтра. Нехай у наших серцях завжди буде любов до рідної землі, а спільні зусилля роблять громаду ще сильнішою й успішнішою!
Зі святом, наша рідна громадо!
З повагою
Олександр Туренко




Коментувати post