Прокурори Дарницької окружної прокуратури Києва повідомили про підозру начальниці відділу Спеціалізованого комунального підприємства «Київтелесервіс» у службовій недбалості, що призвела до мільйонних збитків столичному бюджету. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.
За даними слідства, у 2023 році СКП «Київтелесервіс», підпорядковане Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, уклало договір із приватним підприємством на закупівлю та налаштування мережевого обладнання на загальну суму 172 мільйони гривень.
Втім, тендерний комітет, який очолювала підозрювана, належним чином не провів аналізу середньоринкових цін на техніку. Як наслідок — державні кошти витратили на обладнання, вартість якого значно перевищувала ринкову. За даними прокуратури, переплата склала понад 50 мільйонів гривень.
Ці дії завдали Києву істотних збитків. Досудове розслідування триває.
Процесуальне керівництво здійснює Дарницька окружна прокуратура столиці.
Читайте також: У другому кварталі 2025 року Київщина стала лідером в Україні за кількістю та вартістю закупівель на Prozorro
Фото: Київська міська прокуратура




Коментувати post