У парках і скверах столиці встановили майже 60 нових будиночків для птахів. Їх облаштували озеленювачі напередодні весняного періоду гніздування. Про це повідомили у КО «Київзеленбуд».
«Цієї весни пернаті мешканці міста отримають більше затишних місць для гніздування. У скверах і парках уже встановили майже 60 нових будиночків», — повідомили у КО «Київзеленбуд».
Зазначається, що шпаківні виготовляють із натурального дерева без яскравого оздоблення, яке може відлякувати птахів. Їх виробляють на власних базах комунальних підприємств, а розміщують у захищених місцях на висоті близько 4–5 метрів над землею.
У таких будиночках найчастіше оселяються птахи, що гніздяться в дуплах дерев, зокрема шпаки, синиці, дятли, повзики, плиски, підкоришники та мухоловки. Вони відіграють важливу роль у міській екосистемі, адже знищують комах-шкідників і сприяють збереженню зелених насаджень.
Термін служби таких конструкцій зазвичай становить 3–4 роки. Після цього їх оновлюють, щоб птахи могли й надалі повертатися до звичних місць. Озеленювачі регулярно перевіряють стан будиночків і за потреби встановлюють нові.
Раніше «Новини Бучі» повідомляла про те, що у Пущі-Водиці готують до вирубки понад 10 гектарів лісу. Йдеться, зокрема, про 45-й квартал Пуща-Водицького лісництва, який розташований в Оболонському районі Києва.
Читайте також: У Бучі відкрили меморіальну дошку захиснику Маріуполя Кирилу Марченку: Герою було лише 31
Фото: КО «Київзеленбуд»
Facebook-сторінці і в Telegram/span>.




Коментувати post