Інцидент стався у суботу, 20 вересня, на вулиці Володимирівській, що у Шевченківському районі.
На відкритому балконі на 11 поверсі багатоповерхівки з ночі перебувала жінка, яка не могла повернутися у квартиру, бо двері виявилися зачиненими зсередини.
Поліцейські, які прибули на місце виклику, звернулися по допомогу до столичних рятувальників. Про це розповіли у Київській службі порятунку (КАРС).
Рятувальники не забарилися та прибули у повній екіпіровці.
Читайте також: Підпал у столиці: нетвереза жінка знищила чужі автомобілі
Застосувавши альпіністське спорядження, вони дісталися до 11 поверху й використавши страхування, спеціальні кріплення та рятувальний «кошик», спустили жінку на землю.






Коментувати post