Поліція Київщини розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди, що сталася у Фастівському районі. Про це повідомляє поліція Київщини. Аварія трапилася днями на автодорозі Київ-Фастів, поблизу села Бишів.
За попередніми даними, 53-річна водійка автомобіля Volkswagen не впоралася з керуванням та здійснила наїзд на 37-річного чоловіка, який рухався проїзною частиною дороги. Унаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження. Постраждалого медики госпіталізували до лікарні для надання необхідної допомоги.
Слідчі Фастівського районного управління поліції відкрили досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тілесні ушкодження (ч. 1 ст. 286 КК України).
Правоохоронці вкотре закликають водіїв і пішоходів суворо дотримуватися Правил дорожнього руху, бути уважними та обережними на дорогах, особливо у темну пору доби.
Раніше «Новини Бучі» повідомляла про те, що на Броварщині сталася ДТП за участю пішохода. Чоловік вибіг на проїжджу частину й потрапив під автомобіль. Поліція Київської області розпочала розслідування.
Читайте також: Поїздка на свята обірвалася на світлофорі: у Києві військовий на позашляховику влаштував смертельну ДТП
Фото: поліція Київщини
Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на Facebook-сторінці і в Telegram/u>.




Коментувати post