Ворог вкотре атакував Київщину
Вночі російські окупанти атакували Київську область БпЛА та ракетами. Працювали сили ППО, є збиті цілі
Про це повідомляє інформаційний портал “П’ятий портал” із покликанням на “Цензор.нет”.
Постраждалих серед населення немає. Влучань в обʼєкти критичної інфраструктури не допущено,
– зазначили у пресслужбі КОВА.
У Бучанському районі унаслідок ворожої атаки пошкоджено будівлі трьох магазинів та складські приміщення.
Нагадаємо, що пліч-о-пліч заради перемоги: Броварська громада передала дрони та організувала оздоровлення дітей з Дергачівщини.
"П’ятий портал"




Коментувати post