Про це повідомив очільник Київської ОВА Микола Калашник.
Він уточнив, що уряд виділив із резервного фонду 3 млрд грн для придбання 216 блочно-модульних котелень. Київська область отримає понад 251,8 млн грн на реалізацію проєкту.
“Це фінансування враховує потреби громад для посилення резервного теплопостачання та стабільної роботи критичної інфраструктури під час опалювального сезону”, – додав очільник ОВА.
Калашник наголосив, що підготовка до зими триває в межах плану стійкості регіону, який реалізується спільно з урядом та органами місцевого самоврядування. План передбачає заходи з захисту критичної інфраструктури, розвитку розподіленої енергетичної та теплової генерації, а також забезпечення стабільного водопостачання та водовідведення.
У Білій Церкві відбудеться форум Industrial Evolution про українське виробництво під час війни.




Коментувати post