Пацієнтам обіцяють сучасний і комфортний простір.
Водночас на останній, 88-й сесії Білоцерківської міської ради депутати ухвалили низку рішень щодо розвитку медичної інфраструктури, зокрема:
– 52 млн грн субвенції з обласного бюджету спрямують на ремонт фасадів міської лікарні №2- 1,3 млн грн — на буріння артезіанських свердловин і ремонт електромереж для міської лікарні №2- передбачено кошти на капремонт частини діагностичного відділення- 400 тис. грн, які громада отримала за рахунок грантів, підуть на встановлення генераторів для жіночої консультації пологового будинку.
Раніше повідомлялося, що проблему нестачі КТ у Білій Церкві обговорили з міністром охорони здоров’я. Найближчим часом Міністерство охорони здоров’я розгляне питання з нестачею комп’ютерного томографа для Київського обласного онкологічного диспансеру оскільки воно є пріоритетним.
В Білій Церкві звільнили одного із заступників міського голови (ВІДЕО).




Коментувати post