«На Центральному пляжі були проведені роботи з рихлення піску, косіння трави. Також проведено обстеження річкового дна. Із 1 червня на території пляжу буде облаштовано рятувальний пункт, де чергуватимуть рятувальники та медики», — повідомила заступниця міського голови Альона Колотницька.
Також фахівці перевірили дно водойми на наявність небезпечних предметів.
Мешканців закликають дотримуватись правил безпеки: не засмічувати територію, не вживати алкоголь на пляжі,стежити за дітьми та відповідально поводитися на воді.
Білоцерківська громада передала 20 пікапів для військових 72-ї бригади (ВІДЕО).




Коментувати post