Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
За її словами, зараз безкоштовне харчування вже забезпечене для всіх дітей у прифронтових громадах, а також для учнів 1-4 класів в усіх областях.
Уряд уже розподілив 1 млрд грн на модернізацію 73 шкільних харчоблоків по всій країні. Свириденко заявила, що реформа шкільного харчування нібито “підтримує місцеву економіку, робочі місця та українських виробників”.
Сьогодні в Київській області гарячим харчуванням охоплено понад 160 тисяч дітей — це близько 70% від загальної кількості учнів. Безкоштовним харчуванням забезпечені всі учні 1–4 класів — це понад 75 тисяч дітей, а також понад 60 тисяч учнів пільгових категорій. Загалом у Київській області навчається понад 235 тисяч школярів у 635 закладах загальної середньої освіти.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Білій Церкві виділили 5,2 млн грн на роботу безкоштовних автобусів.
Проблему нестачі КТ у Білій Церкві обговорили з міністром охорони здоров’я.




Коментувати post